СПІВРОБІТНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

СПІВРОБІТНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Сьогодні в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулись урочистості, з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, яке з 2015 року відзначають 4 липня.

Цього дня найщиріші вітання звучали для працівників усіх підрозділів Кобеляцького відділу поліції, для тих, хто охороняє правопорядок, чия служба підкріплена духом боротьби, стійкості та впевненості, хто завжди досягає високої мети у виконанні складних завдань.

Першою зі словами вітань до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко. У своєму виступі вона подякувала співробітникам поліції за важку та наполегливу працю, за безліч розкритих злочинів на теренах Кобеляцького району та щоденну допомогу людям.

Також зі словами вітання до присутніх звернулись заступник голови районної ради Оксана Гордійко та начальник Кобеляцького відділу поліції головного управління Національної поліції в Полтавській області Володимир Федан.

Після привітань, керівники нагородили грамотами, подяками та квітами кращих із кращих співробітників поліції. І таких виявилося чимало.

Далі свято продовжилося концертною програмою, за участі артистів художної самодіяльності. Насамкінець, вже традиційно, правоохоронці зробили спільне фото на пам’ять.