СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЕМ

Версія для друкуВерсія для друку

СПІВПРАЦЯ З РОБОТОДАВЦЕМ

Співпраця з роботодавцями, що вперше звертаються до центру зайнятості ( та ще й якщо цей роботодавець з іншого регіону) досить цікава. Не вперше фахівцям Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості доводиться підбирати працівників для іногородніх підприємств.

Так, у жовтні  2019 року було проведено захід щодо підбору кадрів у магазин «Маркетопт». На початку листопада у смт. Білики магазин було відкрито та за сприянням філії штат було повністю укомплектовано.

З метою підбору персоналу в  магазину «PROSTOR», відкриття якого планується на початку грудня 2019 року у м. Кобеляки, 26.11.2019 року в приміщенні Кобеляцької районної філії Полтавського ОЦЗ було проведено міні-ярмарку вакансій. Регіональний директор Момот Юлія Леонідівна провела співбесіду з пошукачами роботи, а їх з’явилося 30 осіб ( з них 13 що не зареєстровані як безробітні) та надала розширену інформацію про вакансії «керуючого магазином», «заступника керуючого», «товарознавця» та «касирів торговельного залу». В результаті проведеного заходу кадрові анкети заповнили 25 осіб. Анкети будуть опрацьовані роботодавцем, і можливо, буде потреба провести ще одну зустріч вже з відібраними кандидатами для погодження питання працевлаштування.

Сподіваємося, що проведений захід дозволить закріпити позитивний імідж служби зайнятості та налагодити якісну співпрацю з роботодавцем.

 

Більше корисної інформації можна знайти за посиланнями:

https://pol.dcz.gov.ua/  та  https://www.facebook.com/KobelakiCZ/

 

Наверх ↑