СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЄТЬСЯ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

З 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України установила: щорічно 14 березня відзначати День українського добровольця.

Хоч це свято є новим для національного календаря України, проте цінності, яким воно присвячене, споконвіку супроводжують дружній український народ. Яскрава національна риса, благословення і традиція українського народу — бути небайдужим до свого сьогодення та майбуття, до долі своїх дітей та честі і пам’яті своїх славних батьків. Українські добровольці стали гордістю українського народу.

Тож шановні учасники добровольчих формувань, зі святом! Ми пишаємося вами.

голова райдержадміністрації

Таміла Шевченко