СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

СОЦІАЛЬНІ ПРАЦІВНИКИ ВІДЗНАЧИЛИ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО Щороку в першу неділю листопада в Україні відзначають День працівників соціальної сфери. З цієї нагоди в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації зібрались представники різних напрямків соціальної сфери району. Це працівники територіального центру соціального обслуговування, Управління соціального захисту населення, об’єднаного управління Пенсійного фонду, Фонду соціального страхування, Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та Ліщинівського і Кобеляцького будинків-інтернатів.

З вітальним словом до присутніх звернулася перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, яка висловила соціальним працівникам щирі слова вдячності за щоденну, нелегку роботу та найщиріші побажання з нагоди свята.

Далі кращих із кращих відзначили квітами та грамотами. Після чого урочистості продовжились концертною програмою у виконанні артистів художньої самодіяльності району.