111

СІМ’Я ОПАРИ З БУТЕНОК ВЖЕ ВТРЕТЄ ЗДОБУЛА ПЕРЕМОГУ У ЗМАГАННЯХ «ТАТО, МАМА, Я — СПОРТИВНА СІМ’Я»

30 березня вже 13-й рік поспіль в залі Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи пройшли традиційні змагання «Тато, мама, я — спортивна сім’я», у яких цьогоріч взяли участь 15 команд.

Розпочинаючи змагання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила на важливості проведення таких свят, як для кожної сім’ї окремо, так і для всього району. Адже це, насамперед, підтримка здорового способу життя та згуртованості кожної родини в досягненні спільної мети.

Голова РДА побажала учасникам сил, наснаги, злагоди та перемог. Та висловила слова подяки народному депутату України Артему Вітко за небайдужість до організації подібних заходів та надану фінансову підтримку, завдяки якій всім учасникам змагань будуть вручені подарунки.

Загалом, команди змагались у семи комбінованих естафетах і, зрештою, продемонстрували злагоджені дії та високі результати.

В підсумку, третє місце зайняла сім'я Луценко з Кобеляк, друге — родина Бикових з села Жуки. А перемогу вже третій рік поспіль здобула сім’я Опари з Бутенок. До речі, минулоріч вони були бронзовими призерами змагань обласного рівня і брали участь у всеукраїнських.

Переможці та призери змагань отримали подарунки — спортивний та туристичний інвентар. А вже 7 квітня вони захищатимуть честь району на обласних змаганнях, які проходитимуть в місті Полтава.