ЩОТИЖНЕВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА У  ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ 12 лютого на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації  розглянуто питання про підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації  за 2017 рік – доповідала начальник  відділу  ведення Державного реєстру виборців  апарату  райдержадміністрації  Лариса Радченко.

Про виконання у Кобеляцькому  районі  вимог актів Президента України  з питань підвищення  якості та доступності освіти –  доповідала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль.

Про стан захворюваності на гострі  респіраторні вірусні інфекції та грип в Кобеляцькому районі – інформувала завідувач  Кобеляцького  МВПЛД ДУ «Полтавський  ОЛЦ МОЗ України» Валентина Семиног.

Підбиваючи підсумки  розглянутих питань, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко  зазначила,  що відділ Державного реєстру виборців забезпечує  організаційно-правову роботу для проведення виборів, всеукраїнських та місцевих референдумів, в тому числі  у вихідні дні.

Т.Шевченко  наголосила, що  у 2018 році  увагу буде акцентовано на впровадженні Концепції Нової української  школи та організації  нового освітнього середовища для учнів перших класів. У зв’язку з цим  доручила  провести роботу  щодо    оновлення  матеріально-технічної  бази  закладів  загальної  середньої  освіти І ступеня. Наголосила,  що   матеріально- технічну базу   буде  оновлено в тих класах, де наповнюваність становить більше п’яти учнів.

Доручила вжити заходів  щодо забезпечення  загальноосвітніх  закладів  району якісною питною водою. Звернула увагу на необхідності активізації співпраці  з органами місцевого самоврядування щодо   виділення  коштів на умовах співфінансування  для облаштування   питних фонтанчиків в  школах району.

По закінченню наради Т.Шевченко  акцентувала увагу  на  активізації проведення інформаційно – роз’яснювальної роботи з батьками   щодо доцільності вакцинації дитячого  населення, рекомендувала широко  висвітлювати  в засобах масової інформації про необхідність імунізації.