ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ! ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Версія для друкуВерсія для друку

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ! ВІТАЄМО ВАС З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Це свято встановлено на згадку про початок двох революцій, що демонстрували світові політичну волю українського суспільства –  гідне життя в цивілізованій незалежній державі з чесними правилами. В 2004 році ми були змушені захищати свій вибір, а з листопада 2013  - європейський шлях розвитку нашої країни.

Олександр Довженко писав: «Ті держави здатні стати великими, у яких великі малі люди». Ми довели світові, й передусім – собі, що є сильним народом,  об’єднаним нелегким спільним минулим, турботою про сьогодення та відповідальністю за майбутнє. І нині кожен з нас має бути свідомим того, що лише в єдності ми зможемо досягти виплеканої поколіннями мети – незалежної, демократичної, економічно і культурно багатої країни. Так, це нелегкий шлях, та переконані, що, об’єднавшись, ми зможемо його подолати. Будьмо гідними подвигу тих Героїв, які полягли за цю мету і нашу свободу. Вічна їм пам’ять і шана…

Символічно, що загальнонаціональний  День Гідності та Свободи  співпадає з великим  християнським святом – Собором Архистратига Михаїла.   Будучи захисником Божої слави, Архистратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його. З Божою допомогою і ми  здолаємо зло, яке хоче знищити Україну. 

Бажаємо вам, дорогі земляки, міцного здоров’я, божого благословення та незламної віри у перемогу миру, добра і справедливості!

 

В.о. голови                                                                                                    Голова

райдержадміністрації                                                                                   районної ради

Володимир КАТИШКОВ                                                                                Володимир КІШІНСЬКИЙ

Наверх ↑