ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Багато жахливих трагедій пережив український народ за всю історію свого існування. Однією з таких скорботних дат є Голодомор, що прокотився Україною трьома потужними хвилями, забрав мільйони життів українців, став масштабною національною трагедією.

Щороку, в кожну останню суботу листопада, ми вшановуємо пам’ять жертв голодоморів та політичних репресій. Це день глибокої скорботи за мільйонами обірваних життів.

24 листопада о 16 годині просимо всіх жителів  району  приєднатися до загальноукраїнської акції і вшанувати пам’ять жертв геноциду українського народу хвилиною мовчання, а у вікнах своїх осель — запалити свічки Пам’яті за тими, хто загинув голодною смерттю, став жертвою репресій тоталітарного режиму. Вічна шана і незгасна пам’ять жертвам Голодомору!

З повагою

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський