ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Дата 22 січня увійшла до національного календаря, як велике державне свято — День Соборності України. Саме в цей день, рівно 100 років тому відбулась подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на площі перед Софією Київською було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Тож прийміть найщиріші вітання з Днем Соборності України. Вірю, що територіальна цілісність нашої держави, скріплена кров’ю мільйонів українців, навіки стане непорушною. Ми маємо завжди пам’ятати про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та державності.

Дорогі земляки, в цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, добра, злагоди та мирного неба над головою!

голова Кобеляцької

Таміла Шевченко