ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та 27-ї річниці проголошення Незалежності України!

Ці два свята втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. Саме синьо-жовтий стяг став символом незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменом наш народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність.

Цього року 24 серпня ми згадуємо не лише національних Героїв минулих часів, які робили все можливе і неможливе для утвердження української держави. Сьогодні ми вшановуємо і сучасних Героїв, які виборюють та захищають незалежність та територіальну цілісність на сході України.

Дорогі земляки, з нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, сімейного затишку та успіхів у всіх справах та починаннях. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський

Анонс

Шановні жителі Кобеляцького району! Запрошуємо вас приєднатися до відзначення Дня Незалежності України.

24 серпня о 10 годині ранку відбудеться урочиста святкова хода та парад вишиванок. Формування колони розпочнеться о 9:30 годині біля Кобеляцької загальноосвітньої школи №2.