ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Прийміть сердечні вітання з нагоди державного свята — Дня Конституції України! В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи нашої країни, її суверенітет та територіальну цілісність.

Переконані, що наша спільна діяльність, заснована на положеннях Конституції і щоденній, копіткій праці, дозволить зробити чимало масштабних звершень у рідному, Кобеляцькому районі.

Бажаємо вам, шановні земляки, миру, взаєморозуміння, сил і впевненості в завтрашньому дні. А у ваших родинах нехай завжди панують мир, злагода  та достаток!

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський