ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Сьогодні наші Збройні Сили знову протистоять ворогу та відстоюють соборність і самостійність України.

Висловлюю велику вдячність тим, хто у скрутні для нашої країни часи, постав на захист територіальної цілісності та національних інтересів нашої держави.

Щиро бажаю всім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів, нових досягнень на благо рідної Кобеляччини та України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.

виконуючий обов’язки голови

райдержадміністрації                                         Володимир КАТИШКОВ