ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

В останню суботу листопада українці вшановуть пам'ять жертв голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років, геноциду українського народу 1932-1933 років. Цього дня Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.

23 листопада о 16.00 годині прохаємо всіх жителів  району  приєднатися до загальноукраїнської акції «Запали свічку» і вшанувати пам’ять жертв геноциду хвилиною мовчання.

Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

В.о. голови                                                               Голова

райдержадміністрації                                            районної ради

Володимир КАТИШКОВ                                         Володимир КІШІНСЬКИЙ