ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

Запрошуємо всіх долучитися до всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля», яка відбудеться 21 квітня 2018 року.

Звертаємось до голів місцевих рад, керівників державних, виробничих та комерційних структур, промислових, сільськогосподарських підприємств, усіх жителів району з пропозицією навести лад і чистоту в рідному, Кобеляцькому районі. Зокрема: на виробничих підрозділах і навколо них, сконцентрувати зусилля на ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ та організації місць масового відпочинку людей.

Сподіваємось, що наша спільна праця сприятиме подальшому розквіту рідного району.

З повагою,

голова Кобеляцької                                                                                                голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                                                            районної ради

Таміла Шевченко                                                                                                    Володимир Кішінський