ШАНОВНІ ЖІНКИ!

ШАНОВНІ ЖІНКИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Усе найдорожче, що є у нашому житті: щастя, радість, надія та кохання — пов’язане з жінкою.

Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали представниці чарівної статі. Неможливо уявити собі жодну професію без прекрасних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Ваша енергія, відповідальність та активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Любі жінки, щиро зичимо вам міцного здоров’я, довголіття, щастя і достатку. Нехай у вашому домі завжди панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом, любов’ю  та повагою рідних і близьких.

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський