ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Версія для друкуВерсія для друку

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!

Від щирого серця вітаємо вас з 76-річницею визволення Кобеляцького району від нацистських окупантів! 25 вересня ми вшановуємо відвагу і жертовність тих, хто відстояв нашу землю в роки Другої світової війни. Низько вклоняємося і висловлюємо слова вдячності ветеранам, дітям війни, згадуємо тих, чиї життя забрала війна.

Час минає, але в пам’яті поколінь навіки залишається їхній приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі. Наш святий обов’язок — берегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в концентраційних таборах.

У цей нелегкий для нашої країни час, подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю від німецько-фашистських загарбників і пишаємося Героями, які сьогодні відстоюють територіальну цілісність нашої країни.

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, затишку в родинах, наснаги, любові та уваги рідних. Бажаємо вам якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

 

З повагою                                                              

в.о. голови Кобеляцької                                             голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Володимир Катишков                                               Володимир Кішінський

 

Наверх ↑