ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ВОЛОНТЕРИ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера. Шановні волонтери, ваша безкорислива та дуже важлива праця є прикладом для кожного. Чужий біль, страждання та нужденність не залишають вас байдужими, спонукають допомагати тим, хто цього потребує.

Особливо важливою ваша діяльність стала з початку бойових дій на сході України. Ви стали янголами-охоронцями для військовослужбовців, поранених та переселенців. Простягаєте руку допомоги та наповнюєте надією зневірені серця. На вас чекають, дякують та поважають.

Від щирого серця  вітаємо зі святом і віримо, що всі ваші добрі справи повернуться сторицею. Бажаємо міцного здоров'я, невичерпної енергії, щастя та миру!

З повагою

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський