ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ВЕТЕРАНИ!

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ВЕТЕРАНИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни. Ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі. Ваша служба — це не лише професія, для більшості з вас — це справа всього життя.

Висловлюємо слова вдячності всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян.

Від щирого серця бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра, щастя та мирного неба. Нехай відвага, сміливість і мужність допомагають долати всі труднощі, які зустрічаються на вашому шляху.

З повагою

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський