ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ, ЖИТЕЛІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

8-9 травня ми відзначаємо День пам’яті і примирення та 74 річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Схилімо голови перед пам’яттю тих, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали в тилу, перед кожним, хто день за днем наближав перемогу в Другій світовій війні.

Нажаль, сьогодні нам знову доводиться відстоювати незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські військовослужбовці, захищаючи нашу країну на її східних рубежах.

Шановні ветерани, учасники бойових дій, низько вклоняємося перед вами та дякуємо за патріотизм і мужність. Здоров’я вам, родинного тепла та довгих років життя.

Честь і слава Героям! Вічна пам’ять загиблим…

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради