ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ДОРОГІ УЧНІ, БАТЬКИ!

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ, ДОРОГІ УЧНІ, БАТЬКИ!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового 2018-2019 навчального року!

Перше вересня завжди особливий і хвилюючий день. Адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень та самостійного життя.

Цьогоріч 395 найменших школярів нашого району вперше сядуть за парти і помандрують країною знань. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель. Дорогі діти, бажаємо вам бути допитливими, активними і не боятися труднощів.

Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, яким вже зовсім скоро доведеться обирати свій професійний шлях. Бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі цілі та досягати нових звершень.

Вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Шановні вчителі, зичимо вам натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Здоров’я вам, тепла й любові! Зі святом!

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський