ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

Щороку 14 грудня ми відзначаємо День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме цього дня у 1986 році завершилося будівництво захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Аварія на Чорнобильській АЕС стала справжньою національною трагедією, до якої ніхто не був готовий. І саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії.

Доземно вклоняюся пам’яті тих, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання.

Шановні ліквідатори! Ви є справжнім прикладом патріотизму, мужності та самовідданості. Щиро бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди. Хай завжди поруч з вами крокує людська подяка.

З повагою,

виконуючий обов'язки голови