ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ!

Від щирого серця вітаю Вас з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери! Ви присвячуєте своє життя добрій та благородній справі, турбуєтесь про людей, допомагаючи їм справитися з нелегкими життєвими обставинами. Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення, а й величезного терпіння та вміння співпереживати.

Усі ви не байдужі до людських проблем, завжди відкриті до спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

З цієї нагоди прийміть побажання міцного здоров’я, особистого щастя, творчої мудрості і високого професіоналізму!

Нехай множаться ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу!

голова районної

державної адміністрації              Дмитро СИРОВАТКА