ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Висловлюємо вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю!

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями ви щедро ділитесь з дітьми. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Щиро бажаємо вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

З повагою,

голова                                                                      голова

райдержадміністрації                                             районної ради

ТАМІЛА ШЕВЧЕНКО                                     ВОЛОДИМИР КІШІНСЬКИЙ