ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! Прийміть найтепліші і найщиріші вітання з нагоди професійного свята − Дня вчителя! Це свято достойних людей, свято добра, мудрості та любові. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття і даруєте мудрі поради.

Вчитель - це більше, ніж професія, вчитель - це покликання. Люди, які присвятили своє життя благородній і потрібній справі – вихованню підростаючого покоління, заслуговують на слова глибокої подяки та шани.

Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, терпіння, любов, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива дає багаті врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки в житті.

Бажаю вам міцного здоров’я, радості, безхмарних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та України.

голова районної

державної адміністрації              Дмитро СИРОВАТКА