ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ!  Прийміть щирі вітання зі святом – Днем захисника України! Це свято уособлює мужність та героїзм захисників рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.  У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо: День українського козацтва та День захисника України. Це знаменно, оскільки символізує зв’язок поколінь та давню історичну традицію. Оберегом кожної нації є її культура та духовні цінності, що передалися нам від пращурів.  Багато сторінок історії нашої держави є героїчними. Кожна епоха славиться іменами мужніх захисників, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України.

Шановні захисники України!  Щиро зичу Вам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба!  Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

голова райдержадміністрації                          Дмитро СИРОВАТКА