ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ, УЧАСНИКИ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

ШАНОВНІ ЛІКВІДАТОРИ, УЧАСНИКИ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС!

26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля обпалив землю і душі мільйонів українців. Аварія на Чорнобильській АЕС увійшла в історію, як найбільша техногенна катастрофа, що призвела до жахливих наслідків.

Страшна трагедія не обминула і жителів нашого району. Сотні добровольців тієї квітучої весни пішли назустріч невідомій небезпеці. Ризикуючи власним життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

Сьогодні наш святий обов'язок — пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною стихією.

Дорогі ліквідатори, від усього серця бажаємо вам міцного здоров'я, бадьорості духу, сімейного благополуччя, миру та спокою.

Вічна пам’ять тим, чиє життя передчасно обірвала Чорнобильська трагедія.

З повагою,

голова Кобеляцької                                                      голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                районної ради

Таміла Шевченко                                                         Володимир Кішінський