ШАНОВНІ КОБЕЛЯЧАНИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ 2020 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!  Так уже повелося, що під завісу року згадуємо ключові події останніх дванадцяти місяців. Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2019 рік був прожитий не дарма – швидкий, по-сучасному мобільний, результативний, насичений важливими для країни, району та для кожного із нас подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Цей рік нікого не залишив байдужим. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Яким же буде рік прийдешній – багато в чому залежить від нас самих. Нехай наші душі будуть сповнені оптимізмом та радістю – тоді новий рік стане вдалішим попереднього!

Тож дорогі жителі району! Бажаю всім, щоб з останніми хвилинами старого року вас покинули життєві труднощі та негаразди, а Новий 2020 рік був щедрим на гарні події, позитивні зміни, професійні здобутки та нові досягнення.

Нехай наступний рік виправдає всі ваші надії, обдарує щедрою долею, міцним здоров’ям, щастям, любов’ю, додасть невичерпної енергії для здійснення усіх гарних задумів і сподівань, а Різдво – наповнить ваше життя світлою радістю і сімейним теплом.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

в.о. голови

Кобеляцької районної

державної адміністрації                                           Володимир КАТИШКОВ