СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Версія для друкуВерсія для друку

СЕМІНАР-НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ КОБЕЛЯЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

1 грудня 2017 року о 14.00 год. в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації було проведено навчання державних службовців апарату, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців проінформував Шипко Олександр Юрійович - начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації

Про умови виникнення та шляхи врегулювання конфлікту інтересів в діяльності державних службовців доповіла Бобрищева Ілона Русланівна - виконуюча обов’язки начальника відділу  «Кобеляцьке бюро правової допомоги».

Про аналіз стану виконання райдержадміністрацією завдань, визначених розпорядженнями та дорученнями голови облдержадміністрації, за підсумками 11 місяців 2017 року проінформувала Олєйнікова Віра Леонідівна - керівник апарату райдержадміністрації.

В ході навчання розглянуто відповідні законодавчі акти, наголошено на безумовному дотриманні виконавської дисципліни, обговорено типові помилки, допущені при інформуванні облдержадміністрації.

Акцентовано увагу керівників структурних підрозділів райдержадміністрації на недопущення виникнення конфлікту інтересів в діяльності державних службовців.

Наверх ↑