111

РІВЕНЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ В РАЙОНІ ЗНИЗИВСЯ

Версія для друкуВерсія для друку

РІВЕНЬ ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ В РАЙОНІ ЗНИЗИВСЯ

12 березня  на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації  розглянуто два питання. На перше «Про підготовку  до проведення зовнішнього незалежного оцінювання  учнів закладів  загальної  середньої  освіти району  у 2018 році» доповідала  начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в архівному секторі райдержадміністрації,  Канавській сільській раді відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування» – доповідали   завідувач  архівного сектору райдержадміністрації Марія Гармаш та Канавський  сільський голова Сергій Гнатенко.

Насамкінець, завідувач  Кобеляцького  МВПЛД ДУ «Полтавський  ОЛЦ МОЗ України» Валентина Семиног поінформувала про стан захворюваності на гострі  респіраторні вірусні інфекції, грип та кір в Кобеляцькому районі.

За її словами, за 10-й тиждень поточного року рівень захворюваності на ГРВІ, у порівнянні з попереднім тижнем, знизився на 65 випадків. Показник нижчий епідпорогового на 53,7 відсотки.

Загалом, з початку епідсезону на ГРВІ в Кобеляцькому районі перехворіли 3969 чоловік. Левова частка з цієї кількості — діти, віком до 17 років. А саме: 2791 чоловік.

Нових випадків кору за минулий тиждень не зареєстровано.

Наверх ↑