РАЙОННЕ СВЯТО "ОБЖИНКИ - 2019"

Версія для друкуВерсія для друку

РАЙОННЕ СВЯТО "ОБЖИНКИ - 201926 липня 2019 року, з нагоди завершення збору врожаю ранніх зернових культур, в Кобеляцькому районному центрі культури та дозвілля відбулося щорічне свято «Обжинки - 2019», на яке завітали депутат обласної ради Геннадій Коваленко, виконуючий обов’язки голови Кобеляцької райдержадміністрації Володимир Катишков, голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, керівники та працівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, керівники підприємств, установ та організацій району,  жителі та гості нашого краю.

Під час урочистої частини хліборобів Кобеляччини з «обжинками» щиро привітали очільники району та поважні гості.

Підсумки цьогорічного збирання ранніх зернових культур підвела начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак.

Не обійшлося без відзначення кращих працівників агропромислового комплексу району. Грамотами Кобеляцької райдержадміністрації та районної ради за досягнення високих результатів нагороджено переможців в зборі ранніх зернових культур: керівника регіонального управління СТОВ «Говтва» Костянтина Назарько, голову правління СК «Радянський» Миколу Андрієнка, генерального директора ТОВ АФ «Добробут» Андрія Березовського, голову фермерського селянського господарства «Ліс» Івана Лещенка, засновників фермерського селянського господарства «Шанс» Володимира Струка та Олександра Ткаченка, голову фермерського господарства «Відродження» Валерія Дригу, голову фермерського господарства «Урожай» Івана Стрюка.

За активну участь у організації та проведенні жнив нагороджено 21 керівника та спеціалістів сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району. За досягнення найвищих показників серед комбайнерів та трактористів-машиністів с/г виробництва нагороджено 27 працівників. За сумлінну працю на перевезенні зерна урожаю 2019 відзначено 12 водіїв. За активну участь у проведенні жнив нагороджено 14 кращих працівників різних господарств.

Під час свята присутніх пригощали запашним короваєм із зерна нового врожаю.     

По закінченню урочистостей хлібороби та гості свята переглянули концертну програму за участю Заслуженої артистки України Тетяни Садохіної, гурту «Ревізор», аматорських колективів Кобеляцького району. У вестибюлі центру культури та дозвілля присутні мали можливість ознайомитись із виставками-презентаціями народних художників та умільців району.

Фіналом та окрасою свята  став традиційний вже обмолот останнього снопа.

Наверх ↑