ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ

ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ. 7 квітня у селі Самарщина провели в останню путь, загиблого у зоні проведення АТО, рядового 93 механізованої бригади Вільковського Володимира Вікторовича. Герой загинув під час обстрілу градами під Іловайськом 28 серпня 2014 року.

Попрощатися із загиблим прийшли представники Кобеляцької районної державної адміністрації, районної ради,  військові, односельці, друзі, однокласники – усі,  хто знав Володимира.

За попередньою інформацією, Володимир був призваний 2 квітня 2014 року під час першої хвилі мобілізації. В останнє на зв'язок вийшов 28 серпня цього ж року, в цей день і відбувся сумнозвісний  «Іловайський котел», коли під шалений обстріл градів потрапило чимало українських бійців, частина з яких була захоронена, як невідомі солдати у місті Запоріжжя. Через рік, 2 квітня 2015 року, рідні отримали звістку про загибель сина.

Після проведеної ідентифікації тіл, було встановлено, що один з них - Володимир Вільковський. Після встановлення особи загиблого, мати Тамара Анатоліївна прийняла рішення про перепоховання сина у рідному селі.

Всі, хто прийшов попрощатися з героєм, не стримували емоцій, плакали і жінки, і чоловіки. Володимира поховали з усіма військовими почестями під постійно лунаючі слова «Герої не вмирають».

Кобеляцька земля втратила справжнього патріота, воїна, якому доля відміряла так мало, та у наших серцях Володимир Вільковський був і буде завжди Героєм, захисником, одним із тих, по кому тужить Кобеляцький край і вся Україна.