ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ БЕЗРОБІТНІХ ГРОМАДЯН «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОФЕСІЇ»

ПРОФІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХІД ДЛЯ БЕЗРОБІТНІХ ГРОМАДЯН «ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОФЕСІЇ» 05 жовтня 2018 року в Кобеляцькій районній філії Полтавського ОЦЗ відбувся профінформаційний захід «Презентація професії», на якому старший інспектор сектору кадрового забезпечення відділення поліції №2 Кременчуцького відділу поліції Головного Управління Національної поліції Полтавської області, капітан поліції Маріанна Євгеніївна Тохтамиш інформувала безробітних громадян про вакантні посади у поліції Полтавської області, а саме:

- поліцейський сектору реагування патрульної поліції;

- поліцейський з логістики;

- дільничий офіцер поліції.

А також Маріанна Євгеніївна відповіла на запитання присутніх щодо заробітної плати, соціального забезпечення (житло, пільги, відпустки), можливості безкоштовного навчання в освітніх закладах МВС України.

Всі бажаючі пройти конкурс на службу в поліції можуть прибути за адресою: м.Горішні Плавні, вул.Добровольського, буд.6, каб.12 (сектор кадрового забезпечення) чи зателефонувати на номер: 097 510 41 74.