ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ — КЛЮЧ ДО УСПІХУ

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ — КЛЮЧ ДО УСПІХУ

З метою здобуття та вдосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності зареєстрованих безробітних на ринку праці, Кобеляцькою районною філією Полтавського ОЦЗ здійснюється організація професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Таке навчання здійснюється на замовлення роботодавця або для самозайнятості, провадження підприємницької діяльності у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання.. За безробітним, який проходить професійне навчання, зберігається виплата допомоги по безробіттю у розмірах і в строки, що встановлені відповідно до законодавства, забезпечується безкоштовне проживання у гуртожитку, здійснюється компенсація за проїзд до місця навчання. Всього з початку року професійним навчанням за направленням служби зайнятості  було охоплено 370 осіб з числа безробітних громадян. На даний момент 7 безробітних жінок навчаються за направленням служби зайнятості  за  професію «швачка» безпосередньо на робочому місці за індивідуальним навчальним планом та шляхом стажування.

Нова професія чи  отримання додаткової професії, яка користується попитом на ринку праці, підвищення кваліфікації – це можливість мати відповідну роботу і стабільний дохід. Професійне навчання вигідно як безробітним громадянам - вони сміливіше дивляться в обличчя майбутнього, так і роботодавцям - на підприємстві підвищується якість робочої сили.