ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ В.ГОЛЯНИКА «ЗАРАДИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ»

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КНИГИ В.ГОЛЯНИКА «ЗАРАДИ ЖИТТЯ НА ЗЕМЛІ».У читальному залі Кобеляцької центральної районної бібліотеки відбулася презентація книги В.Голяника “Заради життя на землі”, яка вийшла у світ у грудні 2013 року, а 21 березня постала  перед кобелячанами.

Цього дня у бібліотеці була присвячена книжкова виставка автору “Людина творчого неспокою”. Привітати майстра пера прийшли голова районної ради В.Мирошнеченко, керівники районної та міської організацій ветеранів Г.Кіян та О.Живулько, голова ГО “Літератор”  Л.Митько, представники громадськості.

Гостей заходу В.Голяник ознайомив з історією видання свого твору, а зі спогадами про героїв книги поділилися О.Казанко, Н.Черевко. Народний хоровий колектив “Ветеран” подарував  свої пісенні вітання.

Довідково. В.Голяник кавалер ордена “За заслуги ІІІ ступеня”, почесний громадянин Кобеляцького району, член асоціації дослідників голодоморів в Україні.

Книга “Заради життя на землі” є продовженням видань Валентина Платоновича Голяника, таких як  «Трагічні сторінки моєї Вітчизни», «Повість про батька», «Від Кобеляк до Кобеляк через станцію Арциз і Дружба»  та інші.

Презентована книга складається з чотирьох частин, в яких висвітлені реальні події із життя простих людей, які зазнали страждань в роки війни: були на каторжних роботах у Німеччині, знаходились в концентраційних таборах на окупованій території.