ПРАЦІВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ФЕЄРИЧНО ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

ПРАЦІВНИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ ФЕЄРИЧНО ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

Сьогодні в залі районного Центру культури та дозвілля відбулись урочистості, з нагоди відзначення Дня Національної поліції України, яке з 2015 року відзначають 4 липня.

Цього дня найщиріші вітання звучали на адресу працівників усіх підрозділів Кобеляцького відділу поліції: представникам кримінальної поліції, сектору реагування патрульної поліції, дільничним офіцерам, слідчому відділу та іншим службам районного відділу поліції. Також особливі слова подяки адресували і ветеранам Міністерства внутрішніх справ України.

В ході урочистостей, до присутніх звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, депутати обласної ради Сергій та Микола Жуки, начальник Кобеляцького відділу поліції Сергій Джулай.

Після привітань, вони вручили Почесні грамоти Полтавської обласної ради та Почесні грамоти Кобеляцької райдержадміністрації кращим із кращих співробітникам поліції. І таких виявилося чимало. Всіх їх по-черзі запрошували на сцену для нагородження та вручення квітів.

Далі свято продовжилось концертною програмою за участі артистів художної самодіяльності. До речі, приємним сюрпризом для присутніх став виступ представниць чарівної статі, які працюють у Кобеляцькому відділі поліції. В знак подяки за музичне вітання, від колег вони отримали гучні аплодисменти та вигуки: «Браво!». А завершились урочистості також по-святковому: яскравим феєрверком, що додало присутнім позитивного, гарного настрою.