ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗМІР ПРИЗНАЧЕНОЇ СУБСИДІЇ ЗА ЖОВТЕНЬ НАДІЙДУТЬ З 10 ПО 25 ЛИСТОПАДА

Версія для друкуВерсія для друку

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РОЗМІР ПРИЗНАЧЕНОЇ СУБСИДІЇ ЗА ЖОВТЕНЬ НАДІЙДУТЬ З 10 ПО 25 ЛИСТОПАДА

7 листопада на сайті Департаменту соціального захисту облдержадміністрації з’явилась інформація наступного змісту: «У зв’язку із внесенням суттєвих змін до Положення про порядок призначення житлових субсидій (постанова Кабінету Міністрів України № 841 від 17.10.2018) і необхідністю їх врахування при визначенні розміру субсидій, фактичне нарахування субсидій на опалювальний період проведено у першій декаді листопада.

З 10 по 25 листопада управліннями соціального захисту населення буде забезпечено надання повідомлень про розмір призначеної субсидії на жовтень місяць поточного року. Для домогосподарств, які використовують природний газ або електричну енергію для індивідуального опалення житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня, для домогосподарств з централізованим опаленням – з дати початку опалювального періоду, визначеної рішенням органів місцевого самоврядування.

У квитанціях з оплати за житлово-комунальні послуги за жовтень сума субсидії не вказана.Загальну суму призначеної субсидії за два місяці (жовтень-листопад) буде відображено в квитанціях зі сплати за житлово-комунальні послуги за листопад поточного року».

Наверх ↑