ПОКАЗНИК ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ В РАЙОНІ ПЕРЕВИЩИВ ЕПІДЕМІЧНИЙ ПОРІГ НА 9,2 ВІДСОТКИ

Версія для друкуВерсія для друку

ПОКАЗНИК ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРВІ В РАЙОНІ ПЕРЕВИЩИВ ЕПІДЕМІЧНИЙ ПОРІГ НА 9,2 ВІДСОТКИ Кобеляцький міжрайонний відокремлений підрозділ лабораторних досліджень Державної установи «Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» інформує, що за 5-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі захворюваність на гострі респіраторні вірусні інфекції в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 84 випадки. Показник захворюваності  перевищив епідемічний поріг на 9,2%. За тиждень в районі на ГРВІ захворіло 264 чоловіка,  в тому числі дітей віком до 17 років – 154, з них школярів – 86, дітей дитячих навчальних закладів – 17. Захворюваність серед дітей в порівнянні з попереднім тижнем зросла на 80 випадків. При цьому захворюваність серед школярів складає 55,8 % від всієї кількості захворівших дітей. Серед вікових груп найбільше уражені діти 5-14 років (захворіло 98 дітей – 63,6 %).

З початку епідсезону (з 40-го тижня 2018 року) на гострі респіраторні вірусні інфекції в районі захворіло 3060 чоловік, з них дітей віком до 17 років – 1975 чол. На цьому тижні зареєстрований ще два лабораторно підтверджених  випадки грипу А. Захворіли дорослі з райцентру.

В районі проведена імунізація населення проти грипу. Всього отримали щеплення 263 чоловіка, з них 31 дитина.

За 5-й тиждень 2019 року в Кобеляцькому районі зареєстровано  один випадок вітряної віспи, 1 випадок підозри на лептоспіроз, 2 випадки гастроентероколіту,  3 захворювання на туберкульоз,  1 випадок кору , покус твариною учня з міста Кобеляки.

Таким чином, з початку року в районі зареєстровано  23 випадки вітряної віспи, 3 випадки кору, 5 захворювань на гастроентероколіт, 6 випадків туберкульозу, 1 випадок підозри на лептоспіроз та 3 покуси тваринами.  По всіх випадках інфекційної захворюваності проводяться протиепідемічні заходи та розслідування.

 

Завідувач Кобеляцького МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України»,

Заслужений лікар України Семиног В.І.

Наверх ↑