ПОБАЧИЛА СВІТ НОВА КНИГА ВАЛЕНТИНА ГОЛЯНИКА «ЗА ЛАШТУНКАМИ МИНУЛОГО»

ПОБАЧИЛА СВІТ НОВА КНИГА ВАЛЕНТИНА ГОЛЯНИКА «ЗА ЛАШТУНКАМИ МИНУЛОГО»
6 серпня 2018 року письменнику виповнилося 80 років. З цієї нагоди в читальному залі Кобеляцької центральної районної бібліотеки відбувся ювілейний вечір «Великий патріот з гарячим серцем», присвячений ювілейному дню народження дослідника і краєзнавця Валентина Голяника.

Гості вечора в дружній атмосфері мали змогу поспілкуватися з письменником та ознайомитися з його творчими доробками. В тому числі, з новою книгою "За лаштунками минулого".

Довідково

Валентин Голяник народився 6 серпня 1938 року в селі Іванівка (тепер Василівка) Кобеляцького району Полтавської області.
Виріс в селі Перегонівка. Має стаж шофера 42 роки. За сумлінну працю в 1970 році був нагороджений медаллю «За доблесний труд». У 2003 році ювілейною медаллю до 200 річчя Кобеляцького повіту.
У 2007 році за поширення історичної правди серед громадян української нації про голодомори, був нагороджений Президентом України орденом «За заслуги III ступеню».
Із 2003 року є членом Асоціації дослідників голодоморів в Україні. Був делегатом 7-8-9 з`їздів АДГУ, які відбувалися в Києві. У 74 річницю національної скорботи по жертвах голодомору 1932-1933 р.р. відмічений Грамотою Асоціації.
В 2010 році рішенням сесії Кобеляцької районної ради було присвоєно звання «Почесного громадянина Кобеляцького району».
Вільний час використовує для занять спортом і читання книг.