ПІДВЕДЕНІ ПІДСУМКИ РОБОТИ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ ЗА МИНУЛИЙ РІК ТА ВИЗНАЧЕНІ ЗАВДАННЯ НА 2018

7 лютого перший заступник голови райдержадміністрації  Жанна Шевцова  провела  нараду з питання підсумків роботи промислових підприємств району в 2017 році  та завдання на  2018 рік.

В нараді взяли участь завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка, керівники та представники промислових підприємств КП «Видавництво Кобеляки», ПрАТ «Кобеляцький завод продтоварів «Мрія», філії «Кобеляцький цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром».

В ході обговорення  основну  увагу  зосереджено  на обсягах виробництва продукції, освоєнню капітальних інвестицій, розміру середньомісячної зарплати, сплати податків. Підведені підсумки діяльності за 2017 рік та розглянуто перспективні напрямки роботи у 2018 році.

По завершенню наради Жанна Шевцова висловила надію на подальшу співпрацю  та побажала керівникам не збавляти обертів, працювати над покращенням виробничих показників, нарощуванні потужностей, впровадженні інноваційних технологій та розширенні асортименту продукції.