ПІДСТАНЦІЯ ЕКСТРЕНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ТА МЕДИЦИНИ КАТАСТРОФ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАЛА 3 АВТОМОБІЛІ

Сьогодні, 12 лютого 2020 року в рамках виконання державних програм по заміні старих медичних автомобілів швидкої допомоги, з державного бюджету на умовах співфінансування з Міжнародним банком реконструкції і розвитку та обласного бюджету автопарк підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кобеляцького району  поповнився трьома автомобілями.

Вручення ключів відбулося на території медичного закладу.

У заході прийняв участь голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков, завідуючий підстанцією екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Кобеляцького району Іван Супруненко, працівники медичної установи, представники ЗМІ.

Привезені сьогодні машини відправляться в пункти постійного базування смт.Білики та с.Світлогірське. Один автомобіль залишиться в м.Кобеляки.

- Дані автомобілі оснащені апаратурою відповідно до європейських протоколів надання екстреної медичної допомоги, мають GPS навігатори, які дають змогу направляти найближчу бригаду екстреної медичної допомоги на виклик. Таким чином, обладнані за останніми стандартами автомобілі швидкої медичної допомоги дозволять лікарям здійснювати більше виїздів до пацієнтів та врятовувати людські життя – сказав Дмитро Сироватка.

Одночасно новопризначений голова Кобеляцької райдержадміністрації відвідав відділення КНП “Кобеляцька центральна районна лікарня” Кобеляцької районної ради Полтавської області.