ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ 6 лютого в приміщенні Кобеляцької районної державної адміністрації відбулася робоча нарада з питань дотримання строків подання відомостей згідно календарного плану з підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року за участю керівника апарату райдержадміністрації та працівників відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації. На нараді були присутні представники: Кобеляцького районного сектору управління державної міграційної служби; відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Полтавській області; Кобеляцького районного територіального центру; органів місцевого самоврядування (секретарі місцевих рад та уповноважені особи, які здійснюють реєстрацію місця проживання).

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Лариса Радченко інформувала щодо дотримання строків подання відомостей згідно календарного плану з підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року. Повідомила про можливість тимчасової зміни місця голосування громадянам, які на день голосування перебуватимуть не за місцем своєї реєстрації і роз’яснила порядок звернення з цього питання до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

В ході наради обговорено питання налагодження роботи органів місцевого самоврядування у Державному реєстрі територіальних громад. Завідувач районного сектору управління державної міграційної служби Юлія Котенко надала роз’яснення щодо вчасного отримання паспорта громадянина України. Зараз  існує можливість реєстрації з одночасним зняттям з реєстрації за попередньою адресою. Завідувач сектору наголосила про не уможливлення зняття з реєстрації особи без реєстрації її за новим місцем перебування.

Також присутнім було надано роз’яснення про можливість перевірити своє включення до бази даних Реєстру виборців, відвідавши «Особистий кабінет виборця», який функціонує на офіційному сайті drv.gov.ua.