ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВШАНУВАЛИ КВІТАМИ ТА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ВШАНУВАЛИ КВІТАМИ ТА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

Щорічно, 21 листопада, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, усіх українських військовослужбовців, які беруть участь у війні на сході України та всіх, хто ціною власного життя довів щире прагнення українців жити у вільній, демократичній та суверенній державі.

Сьогодні голова райдержадміністрації Таміла Шевченко та голова районної ради Володимир Кішінський взяли участь у заходах, з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Біля стенду Героям Небесної Сотні, який цього дня встановили біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулось покладання квітів. Пам'ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

— Саме 21 листопада розпочалася Революція Гідності, — сказала Таміла Шевченко. — Українці вийшли на Майдан Незалежності в Києві, щоб захистити свої права та свободу. Тепер цю справу продовжують військовослужбовці в зоні проведення Операції Об’єднаних сил. Сьогодні ми згадуємо всіх воїнів, які загинули за Україну. Пам’ять про них назавжди в наших серцях.