ОСВІТЯН КОБЕЛЯЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

ОСВІТЯН КОБЕЛЯЧЧИНИ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

04 жовтня у Кобеляцькому районному Центрі культури та дозвілля зібралися освітяни з усього району, аби відзначити своє професійне свято – День працівників освіти.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулися заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков та голова районної ради Володимир Кішінський, які висловили вдячність присутнім педагогам за їхню невтомну працю, талант, прагнення нести мудрість і знання. Побажали гарного настрою, міцного здоров’я та невичерпних творчих планів.

До слів вітання приєдналися начальник відділу освіти Наталія Коваль та голова райкому профспілки працівників освіти Ірина Зінченко.

Цьогоріч, грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено 15 освітян. 45 педагогів отримали відзнаки відділу освіти та райкому профспілки працівників освіти.

Після слів вітання та нагородження присутніх педагогів вітали майбутні колеги – студенти Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С.Макаренка, які подарували гарний настрій та отримали безліч оплесків.

До організації концертної програми долучилися і гуртківці Кобеляцького Будинку дитячої та юнацької творчості імені М.А.Касьяна.