ОПЕРАТИВНО-РОЗПОРЯДЧА НАРАДА З ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСОВИХ ЗЕМЕЛЬ

ОПЕРАТИВНО-РОЗПОРЯДЧА НАРАДА З ПИТАННЯ ОПОДАТКУВАННЯ ЛІСОВИХ ЗЕМЕЛЬ 10 жовтня 2018 року під головуванням заступника голови Кобеляцької райдержадміністрації Володимира Катишкова відбулась оперативно-розпорядча нарада з питання оподаткування лісових земель.

Участь у нараді взяли начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак, головний  державний ревізор-інспектор  Кобеляцького відділення Кременчуцької ОДПІ Людмила Гусакова, головний лісничий ДП "Кременчуцький лісгосп" Роман Пащенко, лісничі Кобеляцького, Кишеньківського, Новоорлицького лісгоспів, голови сільських рад на території яких розмішені лісові землі.

Володимир Катишков проінформував, що на розгляді в райдержадміністрації знаходяться листи Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства та Головного Управління ДФС у Полтавській області щодо внесення змін до рішень про встановлення ставок земельного податку за лісові землі та оподаткування лісових земель, які входять до складу територій природно-заповідного фонду.

Присутні обговорили питання щодо встановлення ставок  земельного податку на лісові землі на 2019 рік та прийняли рішення визначити ставки податку на сесіях сільських рад.