ОПЕРАТИВНО-РОЗПОРЯДЧА НАРАДА ПРИ ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ОПЕРАТИВНО-РОЗПОРЯДЧА НАРАДА ПРИ ЗАСТУПНИКУ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

12 липня 2018 року заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков провів оперативно-розпорядчу нараду з начальниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації щодо виконання Закону України «Про запобігання корупції» за І півріччя 2018 року.

Присутні керівники повідомили, що інформацій про порушення антикорупційного законодавства серед працівників управлінь, відділів та інших структурних підрозділів не надходило.

Підбиваючи підсумки наради, Володимир Катишков наголосив про виконання  керівниками управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації своєї роботи з реалізації плану заходів щодо попередження порушення антикорупційного законодавства.