ОБ’ЇЗНА ДОРОГА — БУДУЄТЬСЯ, НА ЧЕРЗІ — ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДИ

ОБЇЗНА ДОРОГА — БУДУЄТЬСЯ, НА ЧЕРЗІ — ЦЕНТР БЕЗПЕКИ ГРОМАДИ

У вівторок у Кобеляцькому районі з робочим візитом перебував голова Полтавської обласної адміністрації Валерій Головко, який провів виїзну нараду на місці будівництва розв'язки на перехресті доріг М-22 Полтава-Олександрія та Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка.

Там за участі голови райдержадміністрації Таміли Шевченко, начальника Служби автомобільних доріг у Полтавській області Володимира Трояновського, депутата Верховної Ради Андрія Реки, голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, Бутенківського сільського голови Миколи Скрильника та керівників відповідних обласних служб і підрядних організацій, було обговорено робочі питання з приводу процесу будівництва. Зокрема, присутні оглянули схему ділянки реконструкції та нового будівництва об’їзної дороги і обговорили проблемні питання, які потребують нагального вирішення.

Валерій Головко зазначив, що темпи початку будівництва його задовольняють. І додав,  що в наступному році будуть додаткові фінансові ресурси за рахунок надходжень рентних платежів.

— Ми поставили собі завдання на наступний рік закінчити будівництво цієї ділянки дороги. Темпи робіт мене задовольняють, тож усе маємо встигнути вчасно, — сказав голова Полтавської ОДА.

Далі присутні попрямували до приміщення  колишнього взводу для обслуговування стаціонарного поста №2 роти ДПС ДАІ. На цьому місці в найближчому майбутньому планується побудувати сучасний Центр безпеки громади, до складу якого входитиме не лише пожежно-рятувальна команда, але й будуть розміщуватись швидка медична допомога, представники Національної поліції та Центр надання адміністративних послуг. Таке компактне розташування оперативних служб дозволить швидко та ефективно вирішувати питання щодо захисту населення і території громади та значно скоротить фінансові витрати об’єднаних територіальних громад на їх утримання.

На цій зустрічі також були присутні керівник служби ДСНС у Полтавській області Володимир Салогуб, представник Національної поліції області Віталій Ботвина та  начальник департаменту будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Полтавської ОДА Тимофій Голбан.

Бутенківський сільський голова Микола Скрильник розповів, що на сесії сільської ради прийнято рішення про будівництво Центру безпеки з визначенням місця під новобудову, яке знаходиться на території населеного пункту та розміщене поруч із дорогою державного значення.

Тимофій Голбан додав, що наразі вже розробляється проектна документація. Орієнтовні терміни будівництва — один рік.

Крім того, голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко цього дня ознайомився із впровадженням в районі першого проекту — встановлення котлів під альтернативні види палива (пелети), які найближчим часом запрацюють в Кобеляцькому НВК №1. Реалізація даного проекту стала можливою завдяки Кобеляцькому підприємству ТОВ «Зоря» в особі голови наглядової ради Юрія Тєрнікова. Дане підприємство започаткувало лінію по виготовленню пелетів. Відповідно, ним було закуплено і встановлено в котельні навчального закладу котли вітчизняного виробництва, на що не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів.

Також голова облдержадміністрації оглянув спортивний зал для занять єдиноборствами, який переобладнали з приміщення давно нефункціонуючої котельні Кобеляцького НВК №1. Наразі там завершуються ремонтні роботи.