ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ПЕРЕВІРИЛИ НА ПРЕДМЕТ НАДІЙНОСТІ ТА БЕЗПЕКИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ 15 травня 2018 року робочою групою з питань забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури було проведено обстеження приміщень Кобеляцького дитячого дошкільного закладу №2 «Золотий півник», Кобеляцької дитячої музичної школи, Кобеляцької ЗОШ І-ІІ ст.№3, Кобеляцького районного сектору Головного управління ДСНС України в Полтавській області на предмет надійності та безпеки експлуатації.

В ході перевірки були складені відповідні акти візуального огляду для подальшого вивчення та вирішення проблемних питань.