НОВИНИ ОБЛАСТІ

НОВИНИ ОБЛАСТІ

26 листопада у м.Полтава заступник голови облдержадміністрації О.Пругло взяв участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Г.Г.Зубка щодо виконання завдань, передбачених заходами з розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості та стану будівництва в регіонах пріоритетних соціальних об’єктів.

* * *

26 листопада за участю голови обласної ради О.Біленького, першого заступник голови обласної ради Є.Холода, представників громадськості відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення правоохоронної діяльності, боротьби з корупцією, забезпечення прав і потреб військових та учасників бойових дій. Депутати розглянули та погодили кандидатури 124 учасників антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил на Сході України для нагородження почесною відзнакою Полтавської обласної ради - нагрудним знаком «За вірність народу України».

* * *

26 листопада заступник голови облдержадміністрації О.Пругло за участю керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та представників будівельних організацій провів виїзну нараду щодо проведення робіт з капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці. За підсумками роботи дано відповідні доручення.

* * *

27 листопада у м.Полтаві голова облдержадміністрації В.Головко за участю голови обласної ради О.Біленького, головного консультант-інспектора Головного департаменту регіональної та кадрової політики АПУ І.Оприщенка, заступників голови облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій, районних рад, міських голів, керівників ОТГ краю, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації провів засідання Ради регіонального розвитку з питань впровадження реформи децентралізації в області та Перспективного плану її розвитку на 2019-2021 роки. Проаналізовано стан впровадження реформи децентралізації та реалізації інфраструктурних проектів у регіоні, галузей освіти та охорони здоров’я, перспективи їх розвитку в області. Також обговорено перспективи розвитку галузі фізичної культури і спорту на Полтавщині. У ході роботи оприлюднено інформацію про відзначення окремих полтавців званнями «заслужений» артист, вчитель, лікар, лісівник, працівник культури, працівник освіти, працівник сільського господарства, працівник фізичної культури і спорту та державними нагородами, почесними грамотами Кабінету Міністрів та подяками Прем’єр-міністра. Також від командування Сухопутних військ ЗСУ вручено Грамоту голові облдержадміністрації В.Головку за високий професіоналізм, сумлінну працю та сприяння розвитку сухопутних військ ЗСУ.

* * *

28 листопада у Полтавському обласному музично-драматичному театрі імені М.Гоголя за участю голови облдержадміністрації В.Головка, голови обласної ради О.Біленького, Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відбулася урочиста академія до дня народження
Св. Преподобного Паїсія (Петра) Івановича Величковського, видатного церковного діяча, архімандрита. Після заходу в ході брифінгу Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет наголосив, що «Томос має величезне значення. Він означає, що в Україні три церкви об’єднаються в одну - Українську Єдину Помісну Православну Церкву. Після її створення в державі не буде сили, яка підтримуватиме агресора. Діятиме єдина церква, яка захищатиме Україну…».

* * *

28 листопада голова облдержадміністрації В.Головко провів штабні тренування за темою «Координація діяльності органів управління при переведенні територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області з режиму функціонування в мирний час на режим функціонування в особливий період». Перевірено як працює система оповіщення при переході з мирного часу на особливий, відпрацьовано дії в надзвичайних ситуаціях та взаємодію між органами управління. Дано відповідні доручення.

* * *

28 листопада у м.Полтаві заступник голови облдержадміністрації М.Білокінь взяв участь у роботі тематичної семінар-наради директорів районних і міських ЦБС, районних бібліотек та завідуючих міськими бібліотеками для дорослих міст Лубни і Миргород, керівників головних бібліотек ОТГ «Від інформаційної установи до соціокультурного центру громади: трансформація публічної бібліотеки».

* * *

29 листопада перший заступник голови облдержадміністрації А.Пісоцький у ході робочої поїздки до Хорольського району провів особистий виїзний прийом громадян Хорольщини.

* * *

29 листопада у Полтавському обласному краєзнавчому музеї імені В.Кричевського за участю заступника голови облдержадміністрації М.Білоконя відбулася презентація книги Михайла Ореста «Душа і доля».

Департамент інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю