НАРАДА З ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ 14 вересня під головуванням заступника голови Кобеляцької райдержадміністрації, голови робочої групи з питання проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення у Кобеляцькому районі Катишкова В.М. за участі  заступника директора, начальника управління розвитку сільських територій  та кадрової роботи  Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Прокопенка Р.М. та членів робочої групи проведено виїздне засідання в Підгорянський та Лебединській сільських радах.

Члени робочої групи вивчили картографічні матеріали щодо проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення  та провели аудит земель безпосередньо на території сільських рад, зрівнявши картографічні матеріали з безпосереднім використання за цільовим призначенням земель сільськогосподарського призначення. Визначили проблемні питання щодо правового врегулювання використання земель сільськогосподарського призначення,  надали роз’яснення та консультації з даних питань сільським головам та землевпорядникам сільських рад. Рекомендовано органам місцевого самоврядування провести роботу щодо врегулювання земельних відносин у сфері використання земель сільськогосподарського призначення.