НАРАДА З ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ АУДИТУ ВИКОРИСТАННЯ ЗЕМЕЛЬ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

4 вересня під головуванням заступника Кобеляцької райдержадміністрації Володимира Катишкова відбулась оперативно-розпорядча нарада з питання проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення у Кобеляцькому районі.

Участь у нараді взяли начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Тетяна Чердак, начальник відділу в Кобеляцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Юрій Калюжний, спеціалісти відділу в Кобеляцькому районі Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Володимир Катишков проінформував про те, що створено районну робочу групу для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення. Члени робочої групи вивчали картографічні матеріали в розрізі адміністративних територій сільських рад та розробили графік пропуску сільських голів  та спеціалістів сільських рад з метою  аналізу матеріалів щодо аудиту використання земель сільськогосподарського призначення по кожній сільській раді.

По закінченню засідання  надано відповідні доручення.